LSQBB160808T1R0M är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
1 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 230 mA 90mOhm 0603 (metrisk 1608)
LSQBB160808T1R0M
DigiKeys produktnummer
587-LSQBB160808T1R0MTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LSQBB160808T1R0MCT-ND - Remsbit (CT)
587-LSQBB160808T1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LSQBB160808T1R0M
Beskrivning
FIXED IND 1UH 230MA 90 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LSQBB160808T1R0M Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
90mOhm
Tillv.
Frekvens - självresonant
100MHz
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
7.96 MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Trådlindad
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Material - kärna
Leverantörens enhetsförpackning
0603
Induktans
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)