LSMCG321611T160NG
DigiKeys produktnummer
587-LSMCG321611T160NGTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LSMCG321611T160NGCT-ND - Remsbit (CT)
587-LSMCG321611T160NGDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LSMCG321611T160NG
Beskrivning
FERRITE BEAD 16 OHM 1206 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 4A 12mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LSMCG321611T160NG Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
4A
Tillverkare
Taiyo Yuden
DC-resistans (DCR) (max)
12mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
16 Ohms @ 100 MHz