LSMCA160808T230NG
DigiKeys produktnummer
587-LSMCA160808T230NGTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LSMCA160808T230NGCT-ND - Remsbit (CT)
587-LSMCA160808T230NGDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LSMCA160808T230NG
Beskrivning
FERRITE BEAD 23 OHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
23 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 4A 7mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LSMCA160808T230NG Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
4A
Tillverkare
Taiyo Yuden
DC-resistans (DCR) (max)
7mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,039" (1,00mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
23 Ohms @ 100 MHz