LSDND1616KKT6R8MM är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
6.8 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 520 mA Max. 820mOhm Icke standard
Power Inductor MCOIL™ Series
LSDND1616KKT6R8MM
DigiKeys produktnummer
587-LSDND1616KKT6R8MMTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LSDND1616KKT6R8MM
Beskrivning
FIXED IND 6.8UH 520MA 820 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
630mA
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 820mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,065" x B 0,065" (1,64 x 1,64mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)