LSDND1616KKT1R5MM
DigiKeys produktnummer
587-LSDND1616KKT1R5MMTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LSDND1616KKT1R5MMCT-ND - Remsbit (CT)
587-LSDND1616KKT1R5MMDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LSDND1616KKT1R5MM
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 1.1A 185 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 1.1 A Max. 185mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
1,75A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 185mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,065" x B 0,065" (1,64 x 1,64mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)