LMXNH8080XKL6R8MJG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Bilden för LMXNH8080XKL6R8MJG är inte tillgänglig
LMXNH8080XKL6R8MJG
DigiKeys produktnummer
587-LMXNH8080XKL6R8MJGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMXNH8080XKL6R8MJG
Beskrivning
FIXED IND 6.8UH 3.4A 29 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6.8 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 3.4 A 29mOhm 3131 (metrisk 8080)
Kategori
Skärmning
Halvskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
29mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
32MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
3131 (metrisk 8080)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
3131
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,315" x B 0,315" (8,00 x 8,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
3A