LMXNE3030KKT100MN är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Bilden för LMXNE3030KKT100MN är inte tillgänglig
LMXNE3030KKT100MN
DigiKeys produktnummer
587-LMXNE3030KKT100MNTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMXNE3030KKT100MN
Beskrivning
FIXED IND 10UH 620MA 350 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 620 mA 350mOhm 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Skärmning
Halvskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
350mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
34MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,039" (1,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
600mA