Bilden för LMXND4040TKL1R0NDG är inte tillgänglig
LMXND4040TKL1R0NDG
DigiKeys produktnummer
587-LMXND4040TKL1R0NDGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMXND4040TKL1R0NDG
Beskrivning
FIXED IND 1UH 3.2A 27 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
1 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 3.2 A 27mOhm 1616 (metrisk 4040)
Likströmsresistans (DCR)
27mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
90MHz
Arbetstemperatur
-25°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
4A
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)