LMK325BJ106MD-T
DigiKeys produktnummer
587-1380-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-1380-1-ND - Remsbit (CT)
587-1380-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMK325BJ106MD-T
Beskrivning
CAP CER 10UF 10V X5R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
LMK325BJ106MD-T Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)