LMK325B7476MM-TR
DigiKeys produktnummer
587-2783-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-2783-1-ND - Remsbit (CT)
587-2783-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMK325B7476MM-TR
Beskrivning
CAP CER 47UF 10V X7R 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
LMK325B7476MM-TR Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)