LMK325B7226MMHP
DigiKeys produktnummer
587-LMK325B7226MMHPTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LMK325B7226MMHPCT-ND - Remsbit (CT)
587-LMK325B7226MMHPDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMK325B7226MMHP
Beskrivning
CAP CER 22UF 10V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LMK325B7226MMHP Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)