LMK212BJ225MGHT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Taiyo Yuden
I lager: 0
Uppgradering
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
Datablad
Direkt
YAGEO
I lager: 119
2.2 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012)
TAIYO YUDEN MLCCs
LMK212BJ225MGHT
DigiKeys produktnummer
587-LMK212BJ225MGHTTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LMK212BJ225MGHTCT-ND - Remsbit (CT)
587-LMK212BJ225MGHTDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMK212BJ225MGHT
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
LMK212BJ225MGHT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Egenskaper
Ultralåg ESR
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)