LMK212BC6226MG-T
DigiKeys produktnummer
587-5466-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-5466-1-ND - Remsbit (CT)
587-5466-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LMK212BC6226MG-T
Beskrivning
CAP CER 22UF 10V X6S 0805
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±20% 10V Keramiska kondensatorer X6S 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
LMK212BC6226MG-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)