LMF212B7473KGHT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
0.047 µF ±10% 10V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)