LLXND6060YEL1R0NMG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 0
1 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 4.5 A 14mOhm 2424 (metrisk 6060)
LLXND6060YEL1R0NMG
DigiKeys produktnummer
587-LLXND6060YEL1R0NMGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLXND6060YEL1R0NMG
Beskrivning
FIXED IND 1UH 4.5A 14 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Likströmsresistans (DCR)
14mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
110MHz
Arbetstemperatur
-25°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
2424 (metrisk 6060)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
2424
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,236" (6,00 x 6,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
9,8A