LLXND4040TKL220MDG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 0
22 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 720 mA 290mOhm 1616 (metrisk 4040)
LLXND4040TKL220MDG
DigiKeys produktnummer
587-LLXND4040TKL220MDGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLXND4040TKL220MDG
Beskrivning
FIXED IND 22UH 720MA 290 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Likströmsresistans (DCR)
290mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
15MHz
Arbetstemperatur
-25°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
900mA