LLXND4040MKL2R2MDG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 0
2.2 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 1.9 A 60mOhm 1616 (metrisk 4040)
LLXND4040MKL2R2MDG
DigiKeys produktnummer
587-LLXND4040MKL2R2MDGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLXND4040MKL2R2MDG
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 1.9A 60 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Likströmsresistans (DCR)
60mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
70MHz
Arbetstemperatur
-25°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,65A