LLXND4040MKL100MDG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 0
10 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 1.1 A 170mOhm 1616 (metrisk 4040)
LLXND4040MKL100MDG
DigiKeys produktnummer
587-LLXND4040MKL100MDGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLXND4040MKL100MDG
Beskrivning
FIXED IND 10UH 1.1A 170 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Likströmsresistans (DCR)
170mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
30MHz
Arbetstemperatur
-25°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
800mA