LLXND3030QKT220MNG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
22 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 470 mA 520mOhm 1212 (metrisk 3030)
LLXND3030QKT220MNG
DigiKeys produktnummer
587-LLXND3030QKT220MNGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLXND3030QKT220MNG
Beskrivning
FIXED IND 22UH 470MA 520 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Skärmning
Halvskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
520mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
20MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-25°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
470mA