LLXBD3030MKT330M har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Taiyo Yuden
I lager: 0
MFR Recommended
Taiyo Yuden
I lager: 3 198
Datablad
33 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 330 mA 1,03Ohm 1212 (metrisk 3030)
LLXBD3030MKT330M
DigiKeys produktnummer
587-LLXBD3030MKT330MTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLXBD3030MKT330M
Beskrivning
FIXED IND 33UH 330MA 1.03 OHM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
1,03Ohm
Serie
Frekvens - självresonant
19MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-25°C-120°C
Artikelstatus
Föråldrad
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
310mA