LLRNJ10145GL470MNY
DigiKeys produktnummer
587-LLRNJ10145GL470MNYTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLRNJ10145GL470MNY
Beskrivning
FIXED IND 47UH 1.8A 100 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 1.8 A 100mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
1,85A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
100mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Storlek/dimension
L 0,398" x B 0,398" (10,10 x 10,10mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,191" (4,85mm)