LLMCC160808T220NGR är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 56 318
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
22 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 7,5A 4mOhm
LLMCC160808T220NGR
DigiKeys produktnummer
587-LLMCC160808T220NGRTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLMCC160808T220NGR
Beskrivning
FERRITE BEAD 22 OHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Strömklassning (max)
7,5A
Tillverkare
DC-resistans (DCR) (max)
4mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,039" (1,00mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
22 Ohms @ 100 MHz