LLBHB2520MKT2R2MG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
2.2 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 1.25 A Max. 159mOhm 1008 (metrisk 2520)
LLBHB2520MKT2R2MG
DigiKeys produktnummer
587-LLBHB2520MKT2R2MGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LLBHB2520MKT2R2MG
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 1.25A 159 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
1,8A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 159mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1008
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)