LCXND5050XKT330MMG
DigiKeys produktnummer
587-LCXND5050XKT330MMGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LCXND5050XKT330MMG
Beskrivning
FIXED IND 33UH 800MA 225 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 800 mA 225mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
225mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
10MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,193" x B 0,193" (4,90 x 4,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,15A