LCXND5050XAT3R3MMG
DigiKeys produktnummer
587-LCXND5050XAT3R3MMGTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LCXND5050XAT3R3MMGCT-ND - Remsbit (CT)
587-LCXND5050XAT3R3MMGDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LCXND5050XAT3R3MMG
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 3A 30 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 3 A 30mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
30mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
36MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,193" x B 0,193" (4,90 x 4,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,122" (3,10mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
3,6A