LCXND4040TKL220MDG
DigiKeys produktnummer
587-LCXND4040TKL220MDGTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LCXND4040TKL220MDGCT-ND - Remsbit (CT)
587-LCXND4040TKL220MDGDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LCXND4040TKL220MDG
Beskrivning
FIXED IND 22UH 720MA 290 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 720 mA 290mOhm 1616 (metrisk 4040)
Likströmsresistans (DCR)
290mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
15MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
1616 (metrisk 4040)
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
1616
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
900mA
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)