LCXND4040TKL101MDG | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | LCXND4040TKL101MDG |
Beskrivning | FIXED IND 100UH 280MA 1.45 OHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 19 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 280 mA 1,45Ohm 1616 (metrisk 4040) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Skärmning Halvskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) 1,45Ohm |
Serie | Frekvens - självresonant 6,5MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Klassificeringar AEC-Q200 |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Typ Trådlindad | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Material - kärna | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda 1616 (metrisk 4040) |
Tolerans ±20% | Leverantörens enhetsförpackning 1616 |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 420mA | Höjd - monterad (max) 0,071" (1,80mm) |