LCXND3030QKT4R7MNG
DigiKeys produktnummer
587-LCXND3030QKT4R7MNGTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LCXND3030QKT4R7MNGCT-ND - Remsbit (CT)
587-LCXND3030QKT4R7MNGDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LCXND3030QKT4R7MNG
Beskrivning
FIXED IND 4.7UH 1.04A 120 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 1.04 A 120mOhm 1212 (metrisk 3030)
EDA-/CAD-modeller
LCXND3030QKT4R7MNG Modeller
Likströmsresistans (DCR)
120mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
40MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,02A
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)