LCCNF2012KKT1R0MA | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | LCCNF2012KKT1R0MA |
Beskrivning | FIXED IND 1UH 2.7A SURFACE MOUNT |
Tillverkarens standardleveranstid | 7 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 1 µH Avskärmad Flerlager Induktor 2.7 A 0805 (metrisk 2012) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 2,7A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 1 MHz |
Typ Flerlager | Monteringstyp Ytmontering |
Material - kärna | Inkapsling/låda 0805 (metrisk 2012) |
Induktans | Leverantörens enhetsförpackning 0805 |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,039" (1,00mm) |