LBXND5050WKT150MMG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Bilden för LBXND5050WKT150MMG är inte tillgänglig
LBXND5050WKT150MMG
DigiKeys produktnummer
587-LBXND5050WKT150MMGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LBXND5050WKT150MMG
Beskrivning
FIXED IND 15UH 1.2A 165 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
15 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 1.2 A 165mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
1,1A
Likströmsresistans (DCR)
165mOhm
Frekvens - självresonant
20MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,193" x B 0,193" (4,90 x 4,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)