Bilden för LBXND4040TKL220MDG är inte tillgänglig
LBXND4040TKL220MDG
DigiKeys produktnummer
587-LBXND4040TKL220MDGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LBXND4040TKL220MDG
Beskrivning
FIXED IND 22UH 720MA 348 MOHM
Detaljerad beskrivning
22 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 720 mA Max. 348mOhm 1616 (metrisk 4040)
Likströmsresistans (DCR)
Max. 348mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
15MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
1616 (metrisk 4040)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1616
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
900mA