Bilden för LBXND4040TKL1R0NDG är inte tillgänglig
LBXND4040TKL1R0NDG
DigiKeys produktnummer
587-LBXND4040TKL1R0NDGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LBXND4040TKL1R0NDG
Beskrivning
FIXED IND 1UH 3.2A 32.4 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
1 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 3.2 A Max. 32,4mOhm 1616 (metrisk 4040)
Likströmsresistans (DCR)
Max. 32,4mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
90MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
1616 (metrisk 4040)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1616
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,071" (1,80mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
4A