LBXND4040MKL220MDG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Bilden för LBXND4040MKL220MDG är inte tillgänglig
LBXND4040MKL220MDG
DigiKeys produktnummer
587-LBXND4040MKL220MDGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LBXND4040MKL220MDG
Beskrivning
FIXED IND 22UH 620MA 400 MOHM
Detaljerad beskrivning
22 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 620 mA 400mOhm 1616 (metrisk 4040)
Likströmsresistans (DCR)
400mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
18MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Inkapsling/låda
1616 (metrisk 4040)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1616
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,157" (4,00 x 4,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
500mA