Bilden för LBXND3030QKT4R7MNG är inte tillgänglig
LBXND3030QKT4R7MNG
DigiKeys produktnummer
587-LBXND3030QKT4R7MNGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LBXND3030QKT4R7MNG
Beskrivning
FIXED IND 4.7UH 1.04A 144 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 µH Halvskärmad Trådlindad Induktor 1.04 A Max. 144mOhm 1212 (metrisk 3030)
Kategori
Skärmning
Halvskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 144mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
40MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1212 (metrisk 3030)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1212
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,02A