LBMCA321611T600RG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 15 070
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 0
Datablad
I lager: 64
KEMET
I lager: 47
Bilden för LBMCA321611T600RG är inte tillgänglig
LBMCA321611T600RG
DigiKeys produktnummer
587-LBMCA321611T600RGTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LBMCA321611T600RG
Beskrivning
FERRITE BEAD 60 OHM 1206 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
60 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 1206 (metrisk 3216) 4A 10mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
4A
Tillverkare
DC-resistans (DCR) (max)
10mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,051" (1,30mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Impedans @ frekvens
60 Ohms @ 100 MHz