LAMGM160808T471RD
DigiKeys produktnummer
587-LAMGM160808T471RDTR-ND - Remsa och spole (TR)
587-LAMGM160808T471RDCT-ND - Remsbit (CT)
587-LAMGM160808T471RDDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
LAMGM160808T471RD
Beskrivning
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 500mA 350mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LAMGM160808T471RD Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
350mOhm
Tillverkare
Taiyo Yuden
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Kraftledning
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
470 Ohms @ 100 MHz
Egenskaper
Automotive
Strömklassning (max)
500mA