JWK212BJ226MD-T
DigiKeys produktnummer
587-3110-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-3110-1-ND - Remsbit (CT)
587-3110-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JWK212BJ226MD-T
Beskrivning
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0508
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 0508 (metrisk 1220)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
JWK212BJ226MD-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL (omvänd geometri)
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
0508 (metrisk 1220)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,049" x B 0,079" (1,25 x 2,00mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)