JWK212BJ226MD-T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | JWK212BJ226MD-T |
Beskrivning | CAP CER 22UF 6.3V X5R 0508 |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 22 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 0508 (metrisk 1220) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | JWK212BJ226MD-T Modeller |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-85°C |
Tillv. | Egenskaper Låg ESL (omvänd geometri) |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Inte för nya designer | Inkapsling/låda 0508 (metrisk 1220) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,049" x B 0,079" (1,25 x 2,00mm) |
Tolerans ±20% | Tjocklek (max) 0,037" (0,95mm) |