JMK325F476ZN-T har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Taiyo Yuden
I lager: 4 021
Datablad
Direkt
Taiyo Yuden
I lager: 2 272
Datablad
Similar
Similar
Samsung Electro-Mechanics
47 µF -20%, +80% 6,3V Keramiska kondensatorer Y5V (F) 1210 (metrisk 3225)
TAIYO YUDEN MLCCs
JMK325F476ZN-T
DigiKeys produktnummer
587-1396-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMK325F476ZN-T
Beskrivning
CAP CER 47UF 6.3V Y5V 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
JMK325F476ZN-T Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
-20%, +80%
Tjocklek (max)
0,083" (2,10mm)