JMK325ABJ227MM-P
DigiKeys produktnummer
587-5448-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-5448-1-ND - Remsbit (CT)
587-5448-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMK325ABJ227MM-P
Beskrivning
CAP CER 220UF 6.3V X5R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
JMK325ABJ227MM-P Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,110" (2,80mm)