HMK316AC7225KL-TE är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 24 136
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
I lager: 2 360
Datablad
I lager: 860
KYOCERA AVX
I lager: 793
TDK
2.2 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7S 1206 (metrisk 3216)