GMK316AB7106KL-TR är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 32 296
Datablad
Direkt
Samsung Electro-Mechanics
I lager: 118 383
Datablad
Samsung Electro-Mechanics
10 µF ±10% 35V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)