FBMH1608HL221-T
DigiKeys produktnummer
587-1732-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-1732-1-ND - Remsbit (CT)
587-1732-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FBMH1608HL221-T
Beskrivning
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 900mA 170mOhm
EDA-/CAD-modeller
FBMH1608HL221-T Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
900mA
DC-resistans (DCR) (max)
170mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Höjd (max)
0,035" (0,90mm)
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz