EMK325BJ226MD-T
DigiKeys produktnummer
587-2412-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-2412-1-ND - Remsbit (CT)
587-2412-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EMK325BJ226MD-T
Beskrivning
CAP CER 22UF 16V X5R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±20% 16V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
EMK325BJ226MD-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)