EMK325BJ226KMHP
DigiKeys produktnummer
587-5432-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-5432-1-ND - Remsbit (CT)
587-5432-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EMK325BJ226KMHP
Beskrivning
CAP CER 22UF 16V X5R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X5R 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EMK325BJ226KMHP Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)