EMK107BJ105KK-T
DigiKeys produktnummer
587-1959-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-1959-1-ND - Remsbit (CT)
587-1959-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EMK107BJ105KK-T
Beskrivning
CAP CER 1UF 16V X5R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µF ±10% 16V Keramiska kondensatorer X5R 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EMK107BJ105KK-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,020" (0,50mm)