EMK107BB7225MA-T
DigiKeys produktnummer
587-4864-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-4864-1-ND - Remsbit (CT)
587-4864-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EMK107BB7225MA-T
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 16V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF ±20% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EMK107BB7225MA-T Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)