TS10K40H är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Brygglikriktare Enfas Standard 400 V Genomgående hål TS4K
TS10K40H
DigiKeys produktnummer
1801-TS10K40H-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TS10K40H
Beskrivning
BRIDGE RECT 1PHASE 400V 10A TS4K
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.1 V @ 10 A
Tillverkare
Ström - läckström @ Vr
10 µA @ 400 V
Förpackning
Rör
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Diodtyp
Enfas
Godkännande
AEC-Q101
Teknologi
Standard
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - toppback (max)
400 V
Inkapsling/låda
4-SIP, TS4K
Ström - likriktat medelvärde (Io)
10 A