TLD6S30AH
DigiKeys produktnummer
TLD6S30AHTR-ND - Remsa och spole (TR)
TLD6S30AHCT-ND - Remsbit (CT)
TLD6S30AHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TLD6S30AH
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO218AB
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48,4V Klämma 95A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-218AB
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TLD6S30AH Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
3600W (3,6kW)
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
30V
Inkapsling/låda
DO-218AB
Spänning - genombrott (min)
33,3V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
48,4V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
95A