SMF4L6.5AH
DigiKeys produktnummer
1801-SMF4L6.5AHTR-ND - Remsa och spole (TR)
1801-SMF4L6.5AHCT-ND - Remsbit (CT)
1801-SMF4L6.5AHDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMF4L6.5AH
Beskrivning
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SOD123W
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
11,2V Klämma 33,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-123W
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
33,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Typ
Zener
Grad
Automotive
Enkelriktade kanaler
1
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
6,5V
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - genombrott (min)
7,22V
Inkapsling/låda
SOD-123W
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
11,2V